Su Tesisatçısı Çankaya Ankara 0312 418 4 007 | Ankara Geneli Hızlı Servis

Tesisat Su Kaçaklarının Tespiti ve Onarımı AnkaraAnasayfa

Eklenme Tarihi : 6.6.2014
Evinizdeki Su Kaçakları, İş Yerinizdeki su kaçakları, kombi Tesisatındaki su kaçakları, Bahçe Tesisatındaki su kaçakları, TÜM GİZLİ SU KAÇAKLARI YÜZDE YÜZ BULUNUR. HER TÜRLÜ TADİLATI VE TAMİRİ İTİNA İLE YAPILIR.

Tesisat Su Kaçaklarının Tespiti ve Onarımı Ankara

tesisat kaçaklarının tespiti ankara

 Evinizdeki Su Kaçakları
 İş Yerinizdeki su kaçakları
 Kombi Tesisatındaki su kaçakları
 Bahçe Tesisatındaki su kaçakları
TÜM GİZLİ SU KAÇAKLARI YÜZDE YÜZ BULUNUR. 
HER TÜRLÜ TADİLATI VE TAMİRİ İTİNA İLE YAPILIR. 
 
Evinizdeki, iş yerinizdeki her türlü tesisatta su kaçakları ve tıkanıklıkları ileri teknoloji ürünü AKUSTİK dinleme cihazlar ile noktasal olarak tesisat kaçak tespiti yapılır. Bu sayede kırıp dökmeye gerek kalmadan su kaçağını tespit edip, ev yada işyerinize çok fazla zarar vermeden direk sorunun olduğu yere müdahale edilmiş olur. 
 
 
Su kaçağı, yapıların tesisatlarından doğan sorunlardan biridir. Bunların çözümü için önce sorunun kaynak noktasının bulunması gerekir. Su kaçağı sadece bulunduğu noktaya zarar vermez. Tavandaki su sızıntıları önlem alınmadığı taktirde, binaların yapılarında çürütme yapabilmektedir. Bu sebeple gördüğünüz su sızıntılarını hafife almayıp, sorunu hemen çözdürmenizde fayda vardır. Su kaçağı tespitleri artık eskisi gibi duvarlarınıza zarar vermeden halledilir. Bütün duvarların kırıldığı yöntemler geride kalmıştır. Uzman cihazlar sayesinde yapınızın su kaçağı sorununu duvarlarınızı kırmadan dökmeden yapmamız mümkündür.
 
Su Tesisat Kaçakları
Su Kaçağı Çeşitleri
Lavaba Gider Tıkanıklığı ve Lavabo tıkanıklığı açma çankaya ankara
 

Su Tesisatı Kaçak Tespiti

 
Su tesisatlarındaki kaçaklar hem sizi hem de komşuları oldukça rahatsız edebilmektedir. Su tesisatı günümüzde her evde ihtiyaç olan ve birçok kişinin de oldukça sıkıntı çektiği konular arasında yer alabilmektedir. Bu tür konularda ise günümüzde oldukça özel ve kaliteli boru sistemleri kullanılarak oldukça uzun ömürlü su borular sayesinde su kaçağı ya da sızması gibi konularında önüne geçilmek mümkün olabilmektedir. Bunlardan hariç olarak ise genellik ile eski yapılarda ve yıllardır aynı tesisatı kullanan ev sahipleri ise zaman içersinde boruların farklı sebeplerden dolayı çatlaması ya da deforme olması sebebiyle bu tür konularda sıkıntı çekebilmektedirler.  
 
Su Kaçağı tespiti Çankaya ve Ankara'da hizmet verdiğimiz bölgeler; Dikmen, Öveçler, Kızılay, Ulus, Cevizlidere, Balgat, Kırkkonaklar, Çukurambar, Balgat 100.yıl, Ankara Emek, Bahçelievler Ankara, Sokullu, Aşağı Ayrancı, Kavaklıdere, Sokullu, Küçük Esat, gaziosmanpaşa, Ankara Köroğlu, Çankaya Yıldız, Çankaya Oran, Dikmen İlker, Türközü, Ankara Tandoğan, Mebusevleri, Anıttepe, Ankara Bakanlıklar, Mamak Ankara, Keçiören Ankara, Yenimahalle Ankara, Ankara Çayyolu, Ümitköy, Bilkent, Mustafa Kemal Mahallesi, Ankara Etimesgut,